top of page
Gafika Wiesława Kamieńska lekcje rysunku Katowice

Serdecznie polecam pracownię Pani Wiesławy. Nauczyła mnie podstaw jak i poprowadziła mnie odpowiednio dobierając tematykę prac do mojego stylu i zainteresowań. Atmosfera w pracowni jest niesamowita, wciąż grające radio wprowadza każdego w pewnego rodzaju trans lat 80. Jest kolorowo i stylowo, polecam każdemu - amatorom, średnio zaawansowanym, przygotowującym się na studia, dojrzałym artystom. Na pewno każdy skorzysta z wiedzy Pani Wiesi i artystycznej atmosfery panującej w pracowni. Uczęszczanie na cotygodniowe zajęcia pomogło mi dostać się na wydział malarstwa na ASP. Polecam z całego serca.

Kinga 14 lipca 2022

 

Bardzo polecam zajęcia u Pani Wiesławy. Dzięki jej pomocy dostałam się na Malarstwo na ASP we Wrocławiu. Pani Wiesia jest niezwykle ciepłą osobą z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Do każdego swojego ucznia podchodzi w indywidualny i profesjonalny sposób, a zajęcia prowadzone są w bardzo przyjemniej i spokojnej atmosferze.
Polecam każdemu.

Dominika 12 lipca 2022

 

Serdecznie polecam lekcje rysunku u Pani Wiesławy Kamieńskiej. Pani Wiesia jest świetną nauczycielką z imponującą wiedzą i doświadczeniem, dzięki jej pomocy udało mi się dostać na malarstwo na ASP we Wrocławiu. Zajęcia odbywają się w przyjemnej atmosferze, każdy może liczyć na profesjonalną pomoc i indywidualne podejście. Świetna możliwość rozwinięcia swoich umiejętności w malarstwie i rysunku. Z całego serca polecam!

Monika 9 lipca 2022

 

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Wiesią!
Dostalam się dzięki Niej do liceum plastycznego, więc jeżeli ktoś planuje sie wybrać na podobny kierunek zapraszam serdecznie! Pani Wiesia zawsze pomaga gdy mamy jakiś problem, jest miła, a atmosfera jest bardzo przytulna!
Zapraszam!!!

Maja 5 lipca 2022

Serdecznie polecam zajęcia u Pani Wiesi! Dzięki jej pomocy dostałam się na ASP w Katowicach na kierunek Projektowanie Graficzne. Aktualnie jestem na 2 roku i dalej 2 razy w tygodniu uczeszczam na zajęcia w pracowni. Atmosfera panująca na zajęciach jest bardzo luźna, w tle gra zawsze muzyka, odbywają się one w małym gronie osób co pozwala na dokładne skorygowanie pracy każdego. Pani Wiesia jest przesympatyczną osobą z ogromnym doświadczeniem i wiedzą co odzwierciedla ilość osób zdających co roku na uczelnie w całym kraju jak też za granicą. Z całego serca polecam.

Martyna 30 czerwca 2022

 

Serdecznie polecam lekcje rysunku z Panią Wiesławą. Dzięki jej pomocy i zaangażowaniu udało dostać mi się na ASP! Pomimo że czasu miałyśmy niewiele Pani Wiesia naprawdę zaangażowała się w naukę moją i moich koleżanek - wszystkie dostałyśmy się do szkół. Atmosfera na zajęciach jest bardzo miła i swobodna. Polecam zajęcia rysunku dla każdego, niezależnie do wieku i doświadczenia. Tu nikt nikogo nie ocenia a profesjonalna pomoc jest gwarantowana.
Dziękuję!

Alicja 28 czerwca 2022

 

Miałam przyjemność przez ostatni rok szkolić się pod okiem Pani Wiesławy pod kątem przygotowania na studia artystyczne. Udało mi się dostac do Warszawy na projektowanie i bez wątpienia zawdzięczam to lekcjom w pracowni. Wspaniała możliwość rozwinięcia swoich umiejętności malarskich, rysunkowych w bardzo profesjonalnych i przyjaznych warunkach. Polecam z całego serca każdemu kto chciałby zacząć rysować/ malować, bądź planuje dostać się do szkoły/ uczelni artystycznej, lepiej nie można trafić.

Aleksandra 26 czerwca 2022

 

Przez ostatni rok brałam udział w zajęciach z Panią Wiesławą Kamińską. Jest ona wspaniałą nauczycielką, dzięki której po zaledwie półrocznym przygotowaniu dostałam się na jedne z bardziej prestiżowych uczelni artystycznych w Anglii (University for the Creative Arts, Uniwersytet Brighton oraz Middlesex University London). Zajęcia były prowadzone profesjonalnie i zawsze w przyjemniej atmosferze przez co mogłam szybko rozwinąć swoje umiejętności z rysunku i malarstwa oraz poznać wspaniałe osoby.
Bardzo polecam lekcje u Pani Wiesławy.

Jagoda 23 czerwca 2022

Serdecznie polecam! Pani Wiesia w kilka miesięcy pomogła mi przygotować się do egzaminów wstępnych. Dzięki jej zaangażowaniu, profesjonalnemu podejściu i częstym korektom udało mi się dostać na wymarzony kierunek na ASP. Ponadto, w pracowni zawsze panowała przyjazna i kameralna atmosfera sprzyjająca nauce.
Dziękuję!

Alicja 23 sierpnia 2021

Świetne zajęcia przygotowujące do egzaminów wstępnych! Córka zdała do wszystkich wybranych liceów plastycznych. Pani Wiesława jest osobą bardzo kompetentną, a zarazem ciepłą i przyjemną w kontaktach z ludźmi. Gorąco polecam zajęcia z rysunku i malarstwa.

Eliza 26 lipca 2021

 

Serdecznie polecam.
W pracowni zawsze panuje wspaniała atmosfera, a pani Wiesia jest bardzo miłą i życzliwą osobą z wielkim doświadczeniem i profesjonalizmem. Jest wspaniałą nauczycielką i zawdzięczam jej dostanie się do szkoły plastycznej.

Ania 24 lipca 2021

 

Chodziłam na zajęcia 9 miesięcy i bardzo polecam. Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze i małej grupie. Dzięki ciężkiej pracy mojej i pani Wiesi dostałam się na ASP w Warszawie na wydział architektury wnętrz. Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą dostać się na wymarzone studia lub interesują się rysunkiem i malarstwem.

Ola 11 lipca 2021

Dzięki tym zajęciom dostałam się na moją wymarzoną ASP. Indywidualne podejście do każdej osoby, częste korekty wykonywanych prac, bardzo miła, kameralna atmosfera, muzyka i herbata.

Naprawdę bardzo polecam !!!

Martyna 30 października 2020

 

Serdecznie polecam lekcje rysunku z Panią Wiesławą. Dzięki jej pomocy i zaangażowaniu udało dostać mi się na ASP! Pomimo że czasu miałyśmy niewiele Pani Wiesia naprawdę zaangażowała się w naukę moją i moich koleżanek - wszystkie dostałyśmy się do szkół. Atmosfera na zajęciach jest bardzo miła i swobodna. Polecam zajęcia rysunku dla każdego, niezależnie do wieku i doświadczenia. Tu nikt nikogo nie ocenia a profesjonalna pomoc jest gwarantowana.
Dziękuję!

Alicja Polmańska 23 września 2020

W ostatnim roku liceum postanowiłam przygotowywać się do egzaminów wstępnych na uczelnie artystyczną. Zajęcia rysunku i malarstwa odnalazłam przez przypadek z początku niepewnie, natomiast już od wejścia poczułam, że to miejsce jest wyjątkowe. Pani Wiesia jest niezwykle ciepłą i nadzwyczaj pomocną osobą. Dzięki zajęciom przygotowałam teczkę i pomimo obaw oraz zaledwie roku przygotowań dostałam się na aplikowane kierunki. Polecam nie tylko osobom, które mają zamiar dostać się na kierunki artystyczne ale wszystkim ,którzy chcą poznać cudowne osoby oraz spędzić przyjemnie czas. Każda godzina spędzona w pracowni zdaje się zbyt krótka, a ja już za nią tęsknię.

Magdalena Ferdyn 21 września 2020

 

 

Wspaniała nauczycielka, rysunku, malarstwa, jak i również grafiki. Dzięki korektom robi się naprawdę szybkie postępy. Wszystko przy akompaniamencie radia złote przeboje. Atmosfera w pracowni jest bardzo swobodna i przyjacielska, myślę, że każdy 'artysta' się tam odnajdzie.
Dzięki Pani Wiesi dostałam się na wymarzone studia z Projektowania Graficznego na Akademię Sztuk Pięknych w Katowicach. Jeżeli chcesz rozpocząć przygodę z twórczością lub wiążesz swoje zainteresowania z kierunkami artystycznymi, lekcje u Pani Wiesi idealnie się do tego nadają.

Paulina Markowska 21 lipiec 2019

 

Pani Wiesia to cudowna, ciepła, bardzo profesjonalna i inspirująca osoba. Dzięki zajęciom pod jej okiem zrobiłam w pół roku gigantyczny postęp i uwierzyłam w swoje możliwości. Krytyka była konstruktywna, a korekty niezwykle pomocne. W pracowni atmosfera była wręcz domowa i tam właśnie poznałam wiele fajnych, pozytywnych osób. Ciężka praca pod okiem tak wspaniałej mentorki pozwoliła mi dostać się na kierunek 3D design and craft na uniwersytecie w Brighton. Wszystkim gorąco polecam zajęcia u Pani Wiesi.

Ada Majer 18 lipiec 2019

W momencie, kiedy myśli się o poważnym rozwoju swoich umiejętności plastycznych niewątpliwie należy zdecydować się na lekcje rysunku i malarstwa pod okiem profesjonalisty. Dzięki zajęciom u Pani Wiesi można posmakować różnych technik oraz stylów tworzenia w przyjaznej atmosferze. Gwarantuje ,że każdy, czy osoba starsza czy młodsza będzie z zapałem przychodzić na zajęcia. Po roku uczęszczania hobbistycznie na rysunek i malarstwo u pani Wiesi, postanowiłam rozpocząć swoje przygotowania do uczelni artystycznej. 9 miesięcy przygotowań ,przy wsparciu Pani Wiesi, zaowocowały sukcesem. Od października rozpoczynam studia na kierunku Wzornictwo na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Bez wsparcia pani Wiesi, zarówno pod kątem artystycznym, merytorycznym oraz mentalnym, dostanie się na ASP wydawało mi się raczej celem abstrakcyjnym, niemożliwym do zrealizowania. Dlatego polecam te lekcje każdemu, a na pewno się nie zawiedzie! Trzymam kciuki za przyszłych i obecnych uczniów pani Wiesi marzących o studiach artystycznych! Mam nadzieję, że spotkamy się na uczelni;)

Aleksandra Kwaśniewska 13 sierpień 2018

Naprawdę polecam zajęcia w pracowni pani Wiesi. Dzięki nim po niecałym raku dostałam się na projektowanie gier w Cieszynie. Na zajęciach panuje miła atmosfera i można się wiele nauczyć dzięki dobrym radom pani Wiesi. Jeszcze raz bardzo dziękuję bez pani pomocy nie miałabym szans się dostać!

Kinga Makowska 12 sierpień 2018

Polecam zajęcia w pracowni pani Wiesławy Kamieńskiej każdemu, kto marzy o dostaniu się na uczelnię artystyczną, ale nie do końca wie od czego zacząć przygotowania. Lekcje rysunku i malarstwa u pani Wiesi rozpoczęłam zaledwie 1.5 roku temu, a pod czujnym okiem pełnej profesjonalizmu prowadzącej udało mi się dostać na projektowanie graficzne na katowickiej ASP będąc 7 na liście. Ważną rzeczą na zajęciach, która pozwalała na stały rozwój była bieżąca korekta i możliwość eksperymentowania z każdą kolejną pracą. Ponadto bardzo pomocne okazały się być cenne rady oraz motywacja i wsparcie aż do samych egzaminów. Dziękuję jeszcze raz za wszystko i jak najbardziej polecam wszystkim ;)

Natalia Matonóg 12 sierpień 2018

Intensywne przygotowania do egzaminów na ASP w Katowicach rozpoczęłam w październiku, właśnie w pracowni Pani Wiesi. Szczerze muszę powiedzieć, że na każde zajęcia szłam z zapałem i radością, a godziny spędzone pod czujnym okiem Pani Kamieńskiej były godzinami pełnymi rozwoju, ciepła i dobrej rady (zawsze przy akompaniamencie niezawodnego Radia Złote Przeboje)! Pani Wiesława oferuje solidne przygotowanie zarówno warsztatowe, z dbałością o zachowanie indywidualizmu, jak i merytoryczne do różnego rodzaju egzaminów na uczelnie artystyczne, ale jest również doskonałym wyborem dla tych, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności głównie hobbystycznie.
Dzięki Pani Wiesławie od października zaczynam studia na projektowaniu graficznym na ASP w Katowicach.
Jeszcze raz dziękuję i gorąco wszystkim polecam!

Oliwia Wójcik 13 lipca 2017

Serdecznie polecam pracownie wszystkim, którzy przygotowują się na studia oraz każdemu kto dopiero zaczyna swoją przygodę z malarstwem czy rysunkiem. Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego podejścia do uczniów. Każdej osobie Pani Wiesia poświęca dużo uwagi, potrafi dobrze pokierować i rozwinąć umiejętności. Uczyłam się zaledwie kilka miesięcy a wystarczyło to abym dostała się na Akademię Sztuk Pięknych. Jestem bardzo wdzięczna i polecam każdemu.

Marlena Szewczyk 13 lipca 2017

Niesamowita nauczycielka, dzięki pani Wiesi zdałem na Projektowanie gier i przestrzeni wizualnej w Cieszynie za pierwszym razem, pomimo tego że było prawie 130 kandydatów. Nie mogę jej polecić bardziej. Jestem bardzo zadowolony z warsztatów u niej, bez jej pomocy na pewno bym się nie dostał.

Mikołaj Dąbrowski 7 lipca 2017

Pracownię pani Wiesi mogę polecić z czystym sumieniem. Zacząłem chodzić na jej lekcje 4 lata temu, kiedy dostałem się do liceum plastycznego, wtedy nie byłem w stanie nawet porządnie mierzyć postać, co dopiero rysować i malować, nigdy nie zdążałem na czas oddać prac. Jednak dzięki pomocy pani Wiesi szybko nauczyłem się władać zarówno pędzlem jak i ołówkiem. Pani Wiesia jest cierpliwą i dokładną nauczycielką, bardzo często chodzi przy sztalugach dając korekty. Lekcje z nią wiele mi dały, już po paru miesiącach nie miałem problemów z kończeniem prac na czas, a potem zdobywałem same celujące za moje prace. Pani Wiesia również aktywnie doglądała mój proces rekrutacyjny do Wydziału Artystycznego w Cieszynie i dała mi wiele cennych rad. Rady te pomogły mi się dostać na studia które pragnąłem.
Reasumując kursy pani Wiesi dały mi wiele, czuję znaczną różnice w umiejętnościach niż jak zaczynałem, i dzięki niej nie miałem problemów z dostaniem się na studia artystyczne.
Nie mogę jej bardziej polecić, nawet jeśli ci się wydaje że nie za dobrze ci idzie, pani Wiesia jest w stanie wydobyć z ciebie umiejętności, nauczyć jak nikt.

Mikołaj Dąbrowski 7 lipca 2017

Sądzę, że wybranie zajęć rysunku i malarstwa u pani Wiesi było jedną z najlepszych decyzji w moim życiu. I to mogę stwierdzić nie tylko na podstawie tego, jak dużo osiągnęłam dla swojej przyszłości dzięki pomocy pani, ale też jak duży postęp widzę w swoich pracach teraz, porównując je z początkami. Wartościowe porady pani Wiesi i jej bardzo indywidualne podejście do każdego pozwoliły mi dostać się na dwie uczelnie, które były do tej pory szczytem moich marzeń :) - na kierunek malarstwo w katowickiej ASP i na Konserwację zabytków i dzieł sztuki na wydziale artystycznym Uniwersytetu w Toruniu. Lekcje u pani Wiesi są najlepszym rozwiązaniem nie tylko dla kandydatów na uczelnie artystyczne lub wydziały architektury - także ludzie, którzy po prostu chcą rozwijać się artystycznie i potrzebują do tego specjalisty będą zadowoleni z efektu, jeżeli tylko dadzą się poprowadzić. Miła i przede wszystkim swobodna atmosfera na zajęciach sprzyja malowaniu i łatwo staje się wytchnieniem po ciężkim dniu w pracy, czy w szkole. Pani Wiesia jest wspaniałą nauczycielką znającą się na świecie sztuki, bardzo cierpliwą, ale równocześnie potrafiącą zmotywować do działania tak, aby każdy na końcu osiągnął wreszcie wymarzony cel. Co ważne, potrafi także zarazić każdego swoją pasją i pokazać, jak duże znaczenie może mieć sztuka w życiu. Zdecydowanie polecam zajęcia u pani Wiesi każdemu, kto chce się rozwijać artystycznie :)

Monika Walter 14 lipca 2016

Idealne miejsce do rozwinięcia swojego talentu oraz twórczego, niekonwencjonalnego spojrzenia na rzeczywistość zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Praca z panią Wiesią to czysta przyjemność- wykonuje ją z zapałem, zaangażowaniem i wkłada w nią całe serce, służy wsparciem i radą w stresujących egzaminach. Lekcje są profesjonalne, a w pracowni zawsze panuje miła atmosfera. Z pomocą pani Wiesi w tym roku dostałam się na ASP (!), co jest wielkim przeżyciem i marzeniem, które zawsze gdzieś krążyło mi po głowie. Dlatego z całą odpowiedzialnością mogę polecić te zajęcia. :)

Kinga Maśko 9 lipca 2016

​Mogę z czystym sumieniem polecić te lekcje, ponieważ to właśnie dzięki nim, po niespełna siedmiu miesiącach przygotowania, dostałam się na Akademię Sztuk Pięknych. Pani Wiesława prowadzi zajęcia bardzo profesjonalnie, z wielkim zaangażowaniem, ponadto jest cudowną, niezwykle inspirującą osobą, która wręcz zaraża swoją pozytywną energią. Uczestniczenie w zajęciach prowadzonych przez nauczycielkę, po której widać, że kocha, to co robi, jest czystą przyjemnością!. Co szczególnie dla mnie cenne i istotne, zajęcia te pozwalają na rozwinięcie umiejętności i własnego, oryginalnego stylu, ponieważ Pani Wiesława niczego uczniom nie narzuca, wręcz przeciwnie- zachęca do eksperymentowania i twórczego myślenia, dzięki czemu można poprzez malowanie podkreślić swoją indywidualność. Korekty prowadzone są systematycznie, dlatego nauka postępuje bardzo szybko.Ponadto zajęcia odbywają się w bardzo miłej atmosferze, to właśnie tutaj poznałam wielu wspaniałych ludzi i już tęsknię za klimatem tych zajęć. Jestem pewna, że korepetycje te są świetną opcją zarówno dla osób, które dopiero co zaczynają swoją przygodę z malowaniem, jak i dla tych, którzy chcą doskonalić swój warsztat, dlatego jeszcze raz gorąco polecam lekcje u Pani Wiesławy, bowiem to właśnie dzięki jej staraniom i mądrym wskazówkom, teraz mogę dumnie powiedzieć o sobie, że od października będę studiowała na ASP:-)

Ewa Kniażycka 8 lipca 2015

bottom of page